DELTA COGNIMAX

Sitikolin, besin desteği olarak kullanılması gereken, tam spektrumlu bir nootropiktir. Fosfatidilkolin ve Asetilkolin oluşturmak için beyne kolin sağlar. Fosfatidilkolin, yeni nöronları ve ilgili yapıları inşa etmek, Asetilkolin ise sinyalleri nöronlar arasında iletmek için kullanılır ki bu aslında yürütücü beyin işlevinin temel unsurudur.
Oral yoldan alınan Sitikolin bağırsakta tamamen emilir, kan-beyin bariyerini de kolayca geçerek beyne ulaşan Sitikolin kolin seviyelerini diğer tüm kolin kaynaklarına göre çok daha fazla, hızlı ve daha etkili bir şekilde yükseltir.

Sahil Çamı Kabuğu ekstresi; İçeriğinde yüksek düzeyde OPC (Oligomerik Prosiyanidin Complex – %95) içeren özel bir çam kabuğu ekstraktıdır. İçeriğinde kateşin, epikateşin, kafeik asit, gallik asit, felurik asit ve taksifolin (Dihidrokuarsetin) bulunmaktadır.

B Kompleks Vitaminleri:B6, B9 (Folat) ve B12 vitaminlerinin Aktif Koenzim formları  sinerjik etki için Delta Cognimax’ın içeriğine eklenmiştir.

DELTA COGNIMAX ile 3 kere Gücü keşfedin!

Müşteri Görüşleri

“89 yaşında anneme verdim çok ciddi olumlu fark yarattı”

★★★★★

“Çocuğuma Dr tavsiyesi ile aldım, okul başarısını arttıracağını umuyorum”

★★★★★

“Oldukça faydalı içeriğe sahip takviye. tavsiye ederim.”

★★★★★

“YKS ye hazırlanan kızım için aldım. bu ikinci siparişim. Türkiye’ de bu tarz takviyeler henüz çok yok,yabancı muadilleri de çok pahalı. omega3 takviyesi ile kombinledik. içeriğindeki sitikolin miktarı muadillerine göre daha fazlaydı”

★★★★★